Studio Makijażu Poznań

DZIŚ COS Z PRZYMRUŻENIEM OKA… PRZEDSTAWIAMY WAM NASZ NOWY, COMIESIĘCZNY CYKL- SZMINKOWY HOROSKOP. ROZPOCZNIE GO PANI WAGA. ZOBACZCIE, JAKA JEST I JAKI MAKIJAŻ PASUJE DO JEJ OSOBOWOŚCI.

Kobiety spod tego znaku to uosobienie miłości i łagodności. Jest prawdziwą domatorką, która uwielbia rodzinne spotkania. Są też osobami o niesłychanej wrażliwości na piękno. Uwielbiają efektowne wnętrza, modę oraz wyrazisty, ale i klasyczny makijaż. Potrafią zachować balans i elegancję oraz podkreślić swoje atuty. Umiejętnie używają barw, dopasowując je do swojego typu urody. Precyzyjnie nakładają kosmetyki. Ich ulubione barwy cieni do powiek to głębokie brązy, granat, śliwka oraz czerń. Lubią klasyczną kreskę czarnym eyelinerem. Na usta nakładają wyraźne, klasyczne barwy, jak czerwień, czy elegancki, choć zdecydowany róż. Często przedkładają klasykę ponad chwilowe trendy.


W wieczorowym makijażu wagi również nie przesadzają z ilością kosmetyków. Sztuczne rzęsy, brokat? To nie dla nich. Wagi unikają kontrowersji oraz ostentacji. Ich wrażliwość i empatia sprawiają, że nie dążą do tego, aby zwracać na siebie uwagę na siłę, czy przyćmić innych pań na przyjęciu. Klasyczne smoky eye oraz precyzyjnie wykonane rozświetlenie na skórze – to ich sekretna broń. Potrafią zabłysnąć w tłumie dzięki swojej dbałości o precyzję oraz odpowiednią pielęgnację cery. Ich analityczna natura wciąż popycha je do poszukiwań wiedzy na tematy urodowe, szperania na forach, aby znaleźć odpowiedni krem, nowe cudowne serum, czy odżywczy krem BB, czy puder mineralny.

 

waga