Studio Makijażu Poznań

Kobiety spod znaku Skorpiona to bardzo wyjątkowe charaktery. Mają silne osobowości. Potrafią być niezwykle twarde, nawet bezlitosne. Są niezwykle bystre i spostrzegawcze. Ma jednak dobrą pamięć zarówno dla wyświadczonych mu przysług, jak i wyrządzonych krzywd. Swoimi cechami, pewnością siebie i bezkompromisowością wywierają szczególnie silne wrażenie na mężczyznach. Bezwiednie roztaczają aurę tajemniczości i sexappealu.

Panie skorpiony to prawdziwe wojowniczki, a życie jest dla nich polem bitwy. Jako jedną ze swoich broni wykorzystują również makijaż. Dobrze wiedzą, jak działają na płeć przeciwną, a makeupem potęgują to działanie. Wybierają makijaż wyrazisty, kobiecy, drapieżny o zdecydowanych barwach. Powinny jednak uważać, aby nie popaść w przesadę i zachować elegancki umiar.

Na oczy panie skorpiony często nakładają czerń, fiolet, butelkową zieleń oraz granat i modrak. Preferują kocie oko, grubą kreskę, czarne smoky eye. Nie stronią od sztucznych rzęs, którym podreślają swoje uwodzicielskie spojrzenie. Usta malują całą gamą czerwieni i odważnych różów. Swoją znajomość sztuki makijażu doskonalą przez całe życie. Dlatego uwielbiają myszkować pośród półek z kosmetykami, poszukując nowości.

skorpion