Studio Makijażu Poznań

Dziś przedstawiamy Wam naszą szminkową ekipę do zadań specjalnych...

Agnieszka

Agnieszka Kaczmarek

wizażystka, stylistka rzęs

Założycielka Studio Szminka. gdzie zajmuje się przede wszystkim wizażem (makijaż i stylizacja włosów) oraz stylizacją rzęs.

Zdobyła liczne tytuły na krajowych oraz międzynarodowych mistrzostwach makijażu, m.in. wice mistrzostwo Polski w makijażu profesjonalnym, a także wice mistrzostwo Polski w stylizacji rzęs. Obecnie szkoleniowiec zawodu oraz jurorka Mistrzostw Makijażu. Prowadzi seminaria na Kongresie Artystów Makijażu oraz pisze artykuły do magazynów branżowych. Pracuje przy sesjach zdjęciowych i na planach teledysków, prowadzi pokazy makijażu. Uczy makijażu profesjonalistów oraz osoby, które chcą nauczyć się malować siebie. Jest również instruktorem wszystkich metod stylizacji i zagęszczania rzęs.

Uwielbia swoją pracę.

 

agnes

AGNES BUCHERT

lingeristka, stylistka rzęs, wizażystka

Pełna spokoju, z życzliwością dba o zadowolenie i komfort każdej klientki. Największą radość daje jej dobrze wykonana praca i uśmiech klientek. W pracę wkłada całe serce.

Specjalizuje się we wszystkich metodach stylizacji rzęs. Dobierze idealnie pasujące rzęsy dla każdej z Pań. W Studio Szminka, oprócz stylizacji rzęs- wykonuje makijaż permanentny, a także makijaże i fryzury okolicznościowe, ślubne, sesyjne.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu. W wolnym czasie można ją spotkać na koncertach oraz parkietach tanecznych. Pasjonatka Możdżera, Zouk'a, kizomby oraz semby.

 

sara

SARA POLACZYK
specjalista ds. kontaktu z klientem

Otwarta, życzliwa i pełna optymizmu. Lubi nawiązywać nowe znajomości. Dba o kontakt z każdą klientką i chętnie pomoże w wyborze odpowiedniej usługi. Zaparzy dobrą kawę lub przygotuje mrożoną czekoladę. Zadba by każda klientka czuła się u nas swobodnie.


W Szmince odpowiada za kontakt z klientem. Zajmuje się również koordynacją pracy w salonie oraz organizacją eventów.


Interesuje się wszystkimi dziedzinami sztuk pięknych, m.in. malarstwo, fotografia, muzyka, literatura, teatr... Zdobyła wiedzę i doświadczenie w Liceum Plastycznym w Poznaniu i wykorzystuje je w każdej wykonywanej pracy.

magda

MAGDA KACZYŃSKA
stylistka rzęs, wizażystka


Biegle władająca pędzlem i piórem. Makijażystka i filolog w jednej osobie. Doświadczenia w dziedzinie wizażu zbierała przez lata na sesjach fotograficznych, planach filmów reklamowych dla wielkich marek oraz teledysków dla znanych polskich wykonawców muzycznych. Jej fach doceniła też niejedna panna młoda. Pióro ostrzyła pisząc, między innymi, teksty na potrzeby reklamy.


W Studio Szminka w Poznaniu zajmuje się wizażem oraz stylizacją rzęs, a także odpowiedzialna jest za social media i szminkowego bloga.

ania

ANIA WOJTKOWIAK
stylistka rzęs, kosmetyczka


Z wykształcenia Technik Usług Kosmetycznych i dyplomowana stylistka rzęs. Obie te profesje mają wspólne cechy: wyczucie piękna i pewna ręka. Dbaniem o wygląd klientek zajmuje się od kilku lat. Wyspecjalizowała się w technikach stylizacji rzęs i tą drogą chciałaby iść. Jest osobą wesołą i otwartą. Praca z ludźmi sprawia jej satysfakcję i radość, a ich zadowolenie jest najważniejsze.


Prywatnie żona i mama dwóch dziewczynek.


W Szmince można ją spotkać w gabinecie stylizacji rzęs i brwi.