Studio Makijażu Poznań

Jesienne trendy w makijażu oferują nam intensywne, wyraziste barwy. Na półkach sklepowych kuszą soczyste burgundy, czerwienie i zdecydowane brązy. Bywają jednak dni, kiedy chcemy iść wbrew tendencjom i rozjaśnić październikową szarugę. 

 

Zdarza się również tak, że akcent chcemy postawić nie na kolor powieki, czy ust, a na gęsty wachlarz przedłużonych rzęs, którym dopiero co uszczęśliwiła nas stylistka w salonie urody. Szukamy sposobu, aby pokreślić powiekę i znaleźć harmonię w naszym nowym wizerunku. Wtedy nasze oko przykuwają pełne blasku, rozświetlone, niewinne pastele. Nasz wybór pada na piękne morele.

Matowy cień o tej barwie ożywił oko naszej modelki. Nałożony puchatym pędzelkiem w zagięciu powieki, pięknie współgra z muśnięciem również matowego brązu w zewnętrzych kącikach oka. Wachlarz gęstych rzęs w kępkach podkreśla jasny cień ze złotymi drobinkami, który nadaje spojrzeniu magicznego blasku. Złoto rozświetla środek ruchomej powieki i wewnętrzne kąciki oczu. Linia wyrysowana na powiece eyelinerem jest niemal niezauważalna. Niezwykle cienka, znika przy linii gęstych rzęs.

Świeżości cerze dodał róż w odcieniu pasującym do morelowego cienia. Na koniec muśnięcie rozświetlacza na szczycie kości policzkowych i łuku kupidyna, odrobina satynowej szminki w naturalnym kolorze ust i możemy stawić czoła jesiennej słocie. Blask słońca jest w końcu w nas…

 

kasiamale2