Studio Makijażu Poznań

Przedłużanie rzęs w Polsce ma już ponad dziesięcioletnią historię. Jako pierwsza, około roku 2005, pojawiła się u nas metoda 1:1, która została wynaleziona w Korei i dopracowana w 2004 w Hollywood przez informatyka z zawodu, Daniela Dinha. Pierwsze stosowane rzęsy były dość grube i nienaturalnie wyglądające. Miały 0,2 mm, 0,25 mm, a nawet niewyobrażalne dziś 0,3 mm grubości i były dość ciężkie. Od tego czasu wiele się zmieniło. 

 
Metoda objętościowa Volume Russian Style została stworzona dzięki Rosjankom. Natomiast eksperci firmy Secret Lashes udoskonalili ją i jako pierwsi wprowadzili dedykowaną na Polski rynek metodę objętościową. Zaczęto aplikować nie tylko jedną, czy dwie, ale i więcej rzęs rozkładając je wciąż unowocześnianymi sposobami w gęste, perfekcyjne wachlarze. Równocześnie pojawiły się stylizacje dopasowane do kształtu oka i preferencji klientki. A sposób na przytwierdzanie rzęs syntetycznych do naturalnych urósł do rangi prawdziwej nauki. Naukowcy opracowywali coraz to doskonalsze metody przygotowania rzęs do zabiegu oraz coraz lepsze, trwalsze kleje. W gabinetach stylistek pojawiły się mierniki temperatury oraz wilgotności powietrza. Dlaczego? Ponieważ czas schnięcia kleju uzależniony jest między innymi od tych właśnie czynników. Najbardziej lubi on temperaturę między 20 a 24 stopni Celsjusza i wilgotność powietrza powyżej 30%-40%. 
 
Wszystko to i jeszcze więcej przekazują instruktorki Secret Lashes podczas licznych szkoleń. Ich wiedza musi nadążać za wciąż zmieniającymi się trendami i licznymi nowościami. Spotkania, jak to w gdyńskiej siedzibie firmy, dają im możliwość podzielenia się wiedzą, doświadczeniem i zwiększenia swoich kompetencji w tej ciekawej i szybko ewoluującej dziedzinie. Dziękujemy bardzo za możliwość uczestniczenia w szkoleniu instruktorek. Veni, vidi, vici ;)
 
 
Szkolenie